29 juni 2011 - 15:00 - Sport
©
Vertegenwoordigers van het Qatarees bedrijf dat 70% van de Franse "Paris Saint Germain" (PSG) bezit, hebben zondag Adel Taarabt en zijn agent in Marseille ontmoet. De Franse club zou bereid zijn 11 miljoen euro voor de Marokkaanse middenvelder van Queens Park Rangers, te betalen.
Volgens het Frans dagblad "Le Parisien" zouden de Qatarese beleggers met Adel Taarabt de voorwaarden van een eventueel contract, hebben besproken.
Adel Taarabt, 22, had onlangs in de Britse krant "Mail on Sunday" aangegeven dat hij geen interesse had voor het Frans kampioenschap en dat hij er de voorkeur aan gaf in een Engelse club te spelen
De middenvelder, uitgeroepen tot beste speler van de Engelse Championship (tweede divisie), zegt nochtans niet onverschillig te zijn aan het voorstel van de PSG.
Marokkaanse vastgoedsector in diepe crisis
Deal met Brazilië: Marokko koopt KC-390 millennium
Marokko bespreekt visumplicht voor Europeanen
Gezochte crimineel houdt opzichtig huwelijk in Nador
Gendarme gedood door doorrijder in Marokko
Nieuw hitterecord in Marokko: 50°C
Azzedine Ounahi in open conflict met club over vertrek
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis