28 maart 2022 , 18:10 - Saïd Amraoui - Sport
Er is de afgelopen dagen al heel wat commentaar gegeven op het gevecht tussen kickbokser Badr Hari en zijn Poolse tegenstander Arkadiusz Wrzosek, dat gestopt moest worden nadat toeschouwers op de tribunes met elkaar op de vuist waren gegaan. Ook de podcast Bureau Sport van NPO Radio 2 besteedt aandacht aan de gebeurtenis.
Programmamakers Frank Evenblij en Erik Dijkstra bespreken in hun podcast Bureau Sport de uit de hand gelopen rematch tussen Wrzosek en Badr Hari, door het uitbreken van rellen op de tribunes van de Trixxo Arena in het Belgische Hasselt. Volgens hen zou dit schandaal wel eens het einde van de kickbokssport kunnen betekenen, schrijft vechtsportinfo.
Lees ook: Badr Hari reageert op gevecht tegen Arkadiusz Wrzosek
Kickbokstrainer en voormalig coach van Badr Hari, Mike Passenier, geeft in de podcast-aflevering toelichting bij de massale vechtpartijen in het publiek. Hij is het niet eens met de stelling dat de rellen goed uitkwamen voor Hari, omdat die de wedstrijd aan het verliezen was. "Ik denk het niet, waarom zou hij dat doen, daar is hij te veel sportman voor", zei de coach.
Lees ook: Badr Hari knockout, kickboksgala geannuleerd door rellen (video)
Passenier vond ook dat Badr Hari relatief fit oogde tijdens de wedstrijd. Op de vraag of hij hem opnieuw zou trainen als Hari dit zou willen, antwoordde Passenier dat hij "daar eerst over na moet denken".
Marokko zet undercoveragenten in tegen malafide taxichauffeurs
Marokko investeert miljard dollar in gashub bij Nador
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Haitam overleeft arrestatie niet: Spanje eist antwoorden
Europese bankgigant dumpt Marokkaanse tak
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten