5 december 2022 - 12:00 - Sport
Presentator Wilson Boldewijn en vechtsportverslaggever Lars van Soest bespraken in de Podcast De Rechtse Directe van de Telegraaf, een mogelijke terugkeer naar de ring van kickbokslegende Badr Hari.
De Marokkaans-Nederlandse kickbokser Badr Hari kondigde recent zijn waarschijnlijke vechterspensioen aan. Hij deed dat na afloop van zijn verloren gevecht tegen de 42-jarige Alistair Overeem in de Gelredome. "Als ik jullie niet meer zie: bedankt voor alles", zei hij toen.
Lees ook: Alistair Overeem positief op doping na zege op Badr Hari
Maar recent is Hari gespot tijdens een training in zijn oude sportschool Mike’s Gym. Sportverslaggever Lars van Soest zegt in de podcast dat hij contact heeft opgenomen met trainer Mike Passenier, de oud-coach van Badr Hari. "Het klopt, Badr vroeg of hij mee mocht trainen en dat was geen probleem", zei de trainer. Toch denkt hij niet dat Hari terug de ring in wil stappen.
Lees ook: Badr Hari twijfelt over stoppen met kickboksen
Volgens Van Soest kan dit betekenen dat Hari zijn carrière dichtbij huis wil afsluiten, of dat hij nog één keer wil vechten onder begeleiding van zijn oude trainer. Op de vraag of Passenier Badr Hari zou trainen indien hij opnieuw wil vechten, antwoordde de coach dat daar eerst een goed gesprek over nodig was.
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat