29 juli 2022 - 09:40 - Sport
Chelsea heeft voorwaarden gesteld aan AC Milan om aanvallende middenvelder Hakim Ziyech komende zomer te laten vertrekken. Deze wil zich graag bij de Italiaanse club aansluiten maar zijn vertrek zou voor hem financieel ongunstig zijn.
AC Milan onderhandelt verder met Chelsea FC, dat 8,4 miljoen pond eist om Hakim Ziyech deze zomer te laten vertrekken, zo meldt Mail Online.
Lees ook: Hakim Ziyech weigert salarisverlaging
Om een overeenkomst te bereiken moet de 29-jarige Atlas Leeuw echter akkoord gaan met een verlaging van zijn jaarsalaris met 5 miljoen pond. Anders kan zijn transfer niet doorgaan.
Lees ook: AC Milan en Chelsea hervatten onderhandelingen over Ziyech
De Italiaanse ploeg hoopt nu een akkoord te bereiken met de Britten om Ziyech naar Italië te laten overkomen, nadat de onderhandelingen met Brugge over een transfer voor de Belgische topvoetballer Charles De Ketelaere zijn stukgelopen. Volgens Italiaanse hoofdtrainer Stefano Pioli en technisch directeur Paolo Maldini zou de Marokkaanse aanvaller beter passen in de competitie dan De Ketelaere.
Online haatcampagne in Marokko leidt tot onrust
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting
"Allah is lesbian": T-shirt van activist schokt Marokko
Marokko wint aan invloed, Algerije verliest terrein
Koningshuis Marokko opent luxehotel Royal Mansour in Tetouan
Oorlog in Israël stimuleert terugkeer naar Marokko
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting
Voetbalwedstrijd Marokko-Kenia: om hoe laat en op welke zender?
Pechvogel of verkeerde keuzes? Het drama van Hotman El Kababri
Glory-baas: "We wisten al dat Ben Saddik de cel niet in hoefde"
Achraf Hakimi riskeert 15 jaar cel, maar blijft super sereen
Ziyech op weg naar Spanje, clubs jagen op Adli
Thiago Pitarch, het nieuw Marokkaanse talent van Real Madrid
Verdronken rugbyspeler Medhi Narjissi herdacht in Zuid-Afrika