12 mei 2022 - 16:20 - Sport
Noussair Mazraoui zal volgend seizoen in de Bundesliga spelen voor FC Bayern München, met wie de Marokkaanse international een definitief akkoord heeft bereikt. Een vierjarig contract werd woensdag ondertekend.
De lange onderhandelingen tussen de Marokkaanse verdediger en FC Bayern zijn met succes afgerond, meldt journalist Fabrizio Romano. De officiële bekendmaking van het contract zal binnenkort plaatsvinden, aangezien Ajax nog steeds strijdt om de titel van Nederlands kampioen.
Lees ook: Europese clubs ruziën voor Noussair Mazraoui
De 24-jarige rechtervleugelspeler, van wie het contract bij Ajax Amsterdam in juni afloopt, doorstond vorige week met succes de verplichte medische keuring. Hij zou bij zijn nieuwe club een jaarsalaris van 8 miljoen euro hebben onderhandeld.
Lees ook: Noussair Mazraoui reageert op WK-kwalificatie Marokko
Mazraoui zal na Medhi Benatia de tweede Marokkaanse speler zijn die voor FC Bayern München zal uitkomen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko