10 mei 2020 - 12:00 - Marokko
Het noorden van Marokko wordt al weken geteisterd door een muggeninvasie. Meerdere partijen maken misbruik van de situatie voor politieke doeleinden, wat de strijd tegen de insecten bemoeilijkt.
Al Akhbar bericht dat de plaatselijke autoriteiten sproeivliegtuigen willen gebruiken om de muggen te verjagen. Meerdere plaatselijke verkozenen proberen zich het initiatief toe te eigenen in aanloop van de volgende verkiezingen, wat de bestrijding van de insecten vertraagt.
Volgens het plan moet eerst de bron worden opgespoord. Ook moet rekening worden gehouden met het respect voor het milieu bij het gebruik van insecticide. Acties staan gepland in M’diq, Tetouan, Martil en Fnideq.
Meerdere gemeentevoorzitters en gemeenteraadsleden in de regio proberen profijt te trekken uit de situatie en de bestrijdingsplan als een persoonlijk initiatief te doen voorkomen. De plaatselijke bevolking hoopt nu op een tussenkomst van de centrale administratie.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Tunnel tussen Marokko en Spanje concreter
Aardbeving schudt Noord-Marokko en Spanje wakker
Marokkaanse megasnelweg voor 75% klaar
Update over zwaar ongeval Fidji Ruiz en rapper Anas in Marrakech