8 april 2023 - 19:00 - Cultuur
Noor Ben Yessef is een van de bekendste gezichten van Antena 3 Noticias. De in Sevilla geboren journaliste van Marokkaanse afkomst presenteert het ochtendprogramma van de Spaanse zender samen met haar collega’s Manu Sánchez en Marina Monzón.
Noor Ben Yessef studeerde journalistiek aan de Universiteit van Sevilla in 2013. Ze werd in 2019 aangeworven door de groep Atresmedia, maar begon pas afgelopen zomer met het presenteren van het ochtendprogramma van de zender, zo meldt Hola.
Lees ook: Het succesverhaal van Samira’s restaurants in Spanje
Sindsdien is de Marokkaanse journaliste erin geslaagd om de kijkers voor zich te winnen dankzij haar natuurlijke manier van handelen voor de camera’s. De in Sevilla geboren presentatrice, die zichzelf beschrijft als een echte "alleskunner", verschijnt ook regelmatig in het programma "Espejo Público" van Susanna Griso.
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Britse actrice openhartig over "vreselijk" huwelijk in Marokko
Marokko onthult geschiedenis met spectaculaire droneshow
French Montana en verloofde op Djemaa El Fna (video)
Amsterdamse geschiedenis met Marokkaanse roots in beeld
Woede om realityshow met komiek die Marokkaanse vrouwen beledigde
Realityster geweigerd bij Marokkaans restaurant
Marokkaanse kaftan, tijdloos icoon in de modewereld