3 november 2021 - 19:50 - Marokko
De piloot van een vliegtuig van Royal Air Maroc afkomstig uit het Zwitserse Genève, heeft op 30 oktober een zware crash weten te voorkomen op enkele tientallen meters van het Mohammed V luchthaven in Casablanca.
De vlucht AT931 van Royal Air Maroc raakte in de problemen tijdens de landing. De piloot besloot daarom een nooddaling tot 10.000 voet te verrichten op enkele tientallen meters van de luchthaven.
Lees ook: Ergste op nippertje voorkomen op vlucht naar Marrakech
The Aviation Herald bericht dat het toestel kampte met het wegvallen van de druk in de cabine. Het lukte de bemanning om het toestel iets later veilig aan grond te krijgen.
Lees ook: Toestel Royal Air Maroc vliegt in brand tijdens vlucht
Wat de luchtdrukval veroorzaakte is niet bekend. Het toestel blijft voorlopig aan grond en wordt volledig gecontroleerd. Royal Air Maroc heeft hiervoor hulp gevraagd aan vliegtuigbouwer Boeing.
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs