Noodlanding Royal Air Maroc na barst in cockpitruit
Een vlucht van Royal Air Maroc van Casablanca naar New York heeft zaterdag een angstige wending genomen toen er kort na vertrek een barst in de cockpitruit ontstond.
11 februari 2024 - 23:00 - Marokko
Een vliegtuig van Royal Air Maroc, op weg van Marokko naar Italië, heeft een noodlanding gemaakt op de luchthaven Mohammed V in Casablanca.
Vlucht AT940 vloog van Casablanca naar Rome toen er problemen ontstond met de drukregulatie, waardoor de piloot genoodzaakt was de vlieghoogte te verlagen tot onder de 10.000 voet. Om de veiligheid van alle inzittenden te waarborgen, keerde het vliegtuig boven Tanger om en zette het uiteindelijk een noodlanding in op de luchthaven van Casablanca.
Lees ook: Vliegtuig Royal Air Maroc maakt gedwongen omkeer
De exacte details van het incident zijn nog niet vrijgegeven door Royal Air Maroc, maar de gebeurtenis is bevestigd door vluchtgegevens van de website Flightradar. Deze gegevens tonen aan dat het Boeing-toestel van Royal Air Maroc daadwerkelijk een ommekeer maakte toen het zich boven de stad Tanger bevond.
Lees meer
Een vlucht van Royal Air Maroc van Casablanca naar New York heeft zaterdag een angstige wending genomen toen er kort na vertrek een barst in de cockpitruit ontstond.
Twee stewardessen van Royal Air Maroc zijn op heterdaad betrapt op de luchthaven Mohammed V in Casablanca toen ze probeerden gesmokkelde goederen in het koninkrijk in te voeren.
Maandagmiddag maakte een vliegtuig van Royal Air Maroc een noodlanding op de luchthaven Ibn Battouta in Tanger.
Passagiers van een Royal Air Maroc-vlucht tussen Casablanca en New York kregen te maken met een onverwachte omleiding naar het Portugese Terceira in de Atlantische Oceaan. De...
Een Boeing 737 van Royal Air Maroc tussen Casablanca en Abuja, moest donderdagavond een noodlanding maken op de luchthaven Marrakech Menara.