7 januari 2024 - 17:30 - Marokko
Een Dreamliner van Royal Air Maroc die van Casablanca naar Istanbul vloog, werd gedwongen om terug te keren naar de luchthaven Mohammed V, waar het anderhalf uur eerder was opgestegen.
Vlucht AT910 van Royal Air Maroc keerde terug naar de luchthaven Mohammed V in Casablanca rond 12 uur. Het toestel was op 6 januari om 10:30 uur vanaf dezelfde luchthaven vertrokken.
Lees ook: Mislukte landing voor vliegtuig Royal Air Maroc (video)
De piloot besloot terug te vliegen nadat het dashboard van het vliegtuig een technische anomalie aangaf die nagekeken moest worden, meldt Le360. Na de landing heeft de luchtvaartmaatschappij een ander vliegtuig ingezet om de passagiers alsnog naar Turkije te vervoeren.
Lees ook: Vlucht Royal Air Maroc omgeleid
In november ondervond een vliegtuig van dezelfde maatschappij tussen Casablanca en Valencia, problemen bij de landing waardoor het uiteindelijk werd omgeleid naar Alicante. Na een reeks spectaculaire bounces door de harde wind, moest de piloot de landing afbreken. Het toestel landde iets later veilig in Alicante.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie