7 februari 2022 - 09:00 - Marokko
In Driouch zijn zondag twee nieuwe aardbevingen geregistreerd. De bevingen hadden een kracht van 4 en 3,8 graden op de schaal van Richter, aldus het Nationaal Instituut voor Geofysica (ING).
De eerste aardbeving met een kracht van 4 op de schaal van Richter, werd om 07:17 uur op een diepte van 10 km gemeten volgens een bericht van het Nationaal seismisch monitoring- en waarschuwingsnetwerk van het ING.
Lees ook: Aardbeving in Laayoune
Het waarschuwingsnetwerk meldt in hetzelfde bericht dat een tweede beving om 07:20 uur op een diepte van 6 km werd gemeten.
Lees ook: Aardbevingen in Al Hoceima uitgelegd
In de provincie Driouch worden heel regelmatig tellurische bevingen geregistreerd. Volgens het Nationaal Instituut voor Geofysica zijn deze aardbevingen "een normaal natuurverschijnsel". In het noorden van Marokko wordt al jaren dagelijks zeer kleine bevingen gemeten die niet door de bevolking worden gevoeld, maar die wel kunnen worden gezien via seismische apparatuur en sensoren, aldus het instituut.
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Marokko introduceert mystery guests in hotels
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project