19 februari 2024 - 21:00 - Economie
Vanaf 2024 moeten buitenlandse leveranciers van digitale diensten zich registreren in Marokko en btw afdragen. Dit staat in de begrotingswet voor 2024.
De maatregel geldt voor onder meer hosting van websites, online diensten zoals Netflix en Spotify, digitale producten zoals muziek en films, en online cursussen. De providers moeten zich registreren op een speciale platform en een btw-identificatienummer aanvragen, meldt La Vie Eco.
Lees ook: Marokko doet webgiganten buigen
Ze moeten maandelijks hun omzet in Marokko opgeven en btw betalen over de diensten die ze aan niet-btw-plichtige klanten leveren. Ook moeten ze een digitaal register bijhouden van alle geleverde diensten gedurende tien jaar. De belastingdienst kan dit register op elk moment inzien.
Marokko pakt internetpredikers aan
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Europa investeert in snellere verbinding met Marokkaanse Sahara
Kamervragen over stichting van profvoetballer Redouan El Yaakoubi
Vijf onmisbare tips bij aankoop van een huis in Marokko
Dit verandert op de luchthaven van Al Hoceima
Hogere belasting op komst voor grondbezitters in Marokko
Ouezzane krijgt economische zone voor 8000 ambachtslieden
Marokko grootmacht in blauwe bessen geworden
Dirham onder druk door euro, maar reserves groeien gestaag
Ecuador wil rijstoverschot in Marokko dumpen
Investeren in Marokko wordt makkelijker voor diaspora
Een bedrijf starten in Marokko? Fiscale verplichtingen!
Grote Spaanse hotelgroep vestigt zich in Marokko