12 april 2020 - 12:30 - Marokko
Koning Mohammed VI en Koning Felipe VI van Spanje hebben vrijdag een telefonisch gesprek gehad over de internationale solidariteit in de strijd tegen de coronavirus pandemie.
Tijdens het gesprek uitte Felipe VI zijn bezorgdheid over de gezondheidscrisis. Beide monarchen beoordeelden samen de evolutie van de coronacrisis na eerst een reeks gesprekken met experts te hebben gehad.
Volgens een verklaring van het Spaans koningshuis bediscussieerden Mohammed VI en Felipe VI de volgende stappen die moeten worden ondernomen om wereldwijde solidariteit te activeren en een effectieve strijd tegen het coronavirus te garanderen.
Spanje is het tweede meest getroffen land in de wereld na de Verenigde Staten. In het Zuid-Europees land raakten ruim 163.000 mensen met het coronavirus besmet en overleden 16.606 patiënten aan de gevolgen daarvan.
In Marokko bereikt het aantal coronagevallen deze zondag 1617 besmettingen 113 doden en 153 genezingen.
Marokkaans vastgoedmarkt hard getroffen door economische crisis
Marokko: verpleegsters cel in voor stelen van dode coronapatiënten
Sociale rechtbank Casablanca: 97% zaken in 2020 waren echtscheidingen
Marokkanen hebben iets meer vertrouwen in gezondheidszorg
Corruptie op nummer 2 van misdrijven in Marokko
Drama ternauwernood vermeden in Settat
Sociale rechtbank Casablanca: 97% zaken in 2020 waren echtscheidingen
Marokkanen hebben iets meer vertrouwen in gezondheidszorg
Corruptie op nummer 2 van misdrijven in Marokko
Royal Air Maroc stijgt op ranglijst Afrikaanse luchtvaartassociatie
Dakhla verkozen tot "Droombestemming 2021"
Ontdekking door NASA begeerde microben in Marokko
Marokko maakt werkt van bestraffen onder-presterende ambtenaren
Sahara: Marokko wil publieke steun van Spanje