17 april 2020 - 19:00 - Marokko
China heeft opnieuw medisch materieel naar Marokko gestuurd om het koninkrijk te helpen in de strijd tegen de coronavirus epidemie.
Aziz Mekouar, ambassadeur van Marokko in China, vertelde in een interview op China Arab TV dat het Aziatisch land een grote steun is voor het koninkrijk in de strijd tegen het covid-19.
Volgens de diplomaat heeft Marokko naast het gedoneerd materiaal ook grote bestellingen geplaatst voor Chinese medische apparatuur.
Videoconferenties werden in de afgelopen weken door de gezonheidsverantwoordelijken van beide landen georganiseerd om uit te wisselen over de ervaring van Peking in de strijd tegen de pandemie. De twee landen bespreken momenteel ook de uitvoering van een onderzoek naar de evolutie van het coronavirus.
Aziz Mekouar vertelde tijdens het interview ook dat Marokko en China uitstekende betrekkingen hebben en nauw samenwerken in de handel en meerdere andere sectoren.
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
China pompt 18 miljard in Marokko’s duurzame toekomst
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Mysterieuze dood Marokkaanse in Istanbul
Debat in Marokko: Christenen willen gelijke rechten
"Ik sliep op het strand": Spaanse vrouw verdwaald in Marokko
Marokko koopt voor 2 miljard dollar aan Israëlische wapens
Marokkanen uit Frankrijk en België gearresteerd na bizarre verkeerscontrole
Politie slaat toe in Tanger, grootschalige razzia tegen shishalounges
Marokkaanse steden verslaan concurrentie in prestigieuze ranking
Goed nieuws voor Marokkanen: historisch lage prijzen voor olijfolie
Snelle boten, slimme bendes en arme jongeren: zo werkt de drugshandel Marokko-Spanje