23 mei 2012 - 14:38 - Marokko
Veertig mensen, onder wie de minister van Gezondheid El Hossein El Ouardi, werden vrijdag het slachtoffer van een voedselvergiftiging in Laayoune. Het incident kwam voor tijdens een officiële lunch ter gelegenheid van zevende verjaardag van de INDH.
De Wali van Laayoune, meerdere gouverneurs, volksvertegenwoordigers en lokale ambtenaren behoren tot de slachtoffers. Allen werden verzorgd in het provinciaal ziekenhuis van Laayoune.
Voor de anekdote, enkel Abdessamad Kayouh, minister van Artisanaat, ontsnapte aan de voedselvergiftiging. Het regeringslid werd namelijk net voor de lunch begon, voor het werk in Tan Tan geroepen.
Een onderzoek werd ingesteld door de lokale autoriteiten in samenwerking met de eigenaar van "Riad Sahra", de cateraar van de Wilaya van Laayoune, naar de verantwoordelijken van deze "voedselvergiftiging op hoog niveau" (smile).
Imam onder vuur na handkus aan minister in Israël (video)
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Plannen voor nieuwe luchthaven in Marokko concreet
WK 2030: Marokko’s grootste gok of gouden kans?
Marokkaans-Zwitserse Alayah Pilgrim maakt furore op Euro 2025
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Politicus in Marokko: "Alcohol ok en executie voor corrupten"
Renovatie plein wekt woede in Al Hoceima
Nador pakt chaos op stranden aan met vaste prijzen
Gevaarlijke situatie op toeristische trekpleister Al Hoceima
Marokkaanse verliest 222.000 dirham door WhatsApp-bericht
Vicevoorzitter wijk Tanger opgepakt na klacht uit België
Grensovergang Melilla: minder drukte door uitkeringscontrole
Ajdir wil strandtoerisme redden