Robert Daniel dood gevonden in Essaouira
Een Duitse muzikant werd woensdag dood aangetroffen in een bos van de gemeente Ounagha, op een kleine kilometer afstand van Essaouira
26 mei 2012 - 14:30 - Marokko
Een Fransman is vrijdag verdronken voor een strand van Essaouira, in het zuiden van Marokko. Het slachtoffer, 53, woonde in Essaouira.
De man werd levend uit het water gehaald door de hulpdiensten maar overleed later in het provinciaal ziekenhuis van Essaouira.
Zijn stoffelijk overschot wordt de tijd van een onderzoek in Essaouira gehouden. Daarna wordt het naar Frankrijk gerepatrieerd.
Lees meer
Een Duitse muzikant werd woensdag dood aangetroffen in een bos van de gemeente Ounagha, op een kleine kilometer afstand van Essaouira
In de stad Tamanar op 84 km van Essaouira zijn 12 mensen omgekomen en raakten er 28 anderen gewond bij een zwaar busongeval.
Een Fransman vervolgd voor het illegaal bezit van vuurwapens, is maandag voor de militaire rechtbank in Rabat verschenen.
Britse krant Daily Telegraph heeft Essaouira verkozen tot één van de twintig beste vakantiebestemmingen voor 2015.
Maandag raakten 18 mensen gewond bij een botsing tussen een bus en een vrachtwagen ter hoogte van Sidi Ishaq in Essaouira. De bus en vrachtwagen kwamen in aanraking in een...