Tanger onder water na een dag regen (video)
Maandag liepen meerdere wijken van Tanger onder water als gevolg van de hevige regen. Beelden van de overstroomde straten werden op internet gepubliceerd. Video!
- Marokko
Een meisje van 12 jaar is maandag in het Marokkaanse Youssoufia om het leven gekomen tijdens zware overstromingen.
Door de hevige regen van de afgelopen dagen is de oued Sidi Ahmed in de gemeente El Guentour buiten zijn oevers getreden. In Youssoufia liepen tientallen huizen onder water en werden zeker vijf auto’s door het water meegesleurd.
Vier mensen die omsingeld werden door het water konden worden gered. De hulpdiensten waren dinsdag nog op zoek naar eventuele slachtoffers.
Lees meer
Maandag liepen meerdere wijken van Tanger onder water als gevolg van de hevige regen. Beelden van de overstroomde straten werden op internet gepubliceerd. Video!
Een meisje van 9 jaar is woensdag in de oued Ighanimen in de provincie Taroudant verdronken als gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in de regio.
Door hevige stortregens in het Spaanse Murcia is begin deze week een 30-jarige man van Marokkaanse afkomst om het leven gekomen.
In Tanger en Tetouan zorgden stortregens in de afgelopen dagen voor veel overlast en overstromingen. De situatie zal volgens de nationale weerdienst in de komende dagen niet...
In het Marokkaanse Moulay Driss Zerhoun is vrijdagochtend het lichaam van een kind gevonden. De 12-jarige jongen zou als gevolg van stortregens om het leven zijn gekomen.