Marokko: man opgepakt voor misbruik peuter
De politie heeft zaterdag in Sidi Kacem een man gearresteerd voor de seksuele misbruik van een 4-jarig meisje.
15 september 2018 - 17:20 - Marokko
Een meisje van 9 jaar is woensdag in de oued Ighanimen in de provincie Taroudant verdronken als gevolg van de hevige regenval van de afgelopen dagen in de regio.
De rivier was uit zijn oevers getreden. Het jonge slachtoffer speelde met vrienden nabij de rivier toen ze plots door het water werd meegesleurd. Haar vriendjes overleefden.
Leden van de civiele bescherming haalden het lichaam van het meisje uit het water. De koninklijke gendarmerie heeft een onderzoek gestart.
Lees meer
De politie heeft zaterdag in Sidi Kacem een man gearresteerd voor de seksuele misbruik van een 4-jarig meisje.
De kleine Khadija is zaterdag aan haar moeder teruggegeven. Het meisje uit Casablanca was vijf dagen lang vermist.
De lichamen van elf migranten werden uit zee gehaald voor de kust van Nador. De migranten verdronken nadat het bootje waarmee ze naar Spanje wilden gaan kapseisde.
Na de warmte wordt Marokko nu geteisterd door ernstige overstromingen. In Zagora zijn woensdag meerdere rivieren uit hun oevers getreden als gevolg van regenval.
Een 15-jarige tienermeisje is vrijdag in de regio van Rabat omgekomen toen ze een selfie wilde nemen.