5 september 2019 - 16:50 - Marokko
Een tienermeisje en een man van rond de zestig zijn tijdens overstromingen in het Marokkaanse Khenifra omgekomen.
Het tienermeisje maakte een dodelijk val na haar evenwicht te hebben verloren door de wind. Bewoners waarschuwden de hulpdiensten. Leden van de civiele bescherming kwamen ter plekke en het meisje werd in een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Maar de rit werd bemoeilijkt door de modder op de weg. Het slachtoffer overleed nog voor haar aankomst in het ziekenhuis.
Het andere slachtoffer werd door het water meegesleurd. Het levenloos lichaam van de zestiger uit Sidi Hcin werd uit het water gehaald door de hulpdiensten.
Beide lichamen werden naar het mortuarium gebracht voor onderzoek. Enkele dagen geleden waren al acht mensen bij overstromingen in Taroudant omgekomen. Allen woonden een voetbalwedstrijd bij toen ze door het water werden verrast.
Mohamed Ihattaren "verzuipt onder druk"
Reproductiegetal coronavirus in Marokko onder 1 gedaald
Selim Amallah legt keuze voor Marokko uit
Nabil B. en advocaat Derk Wiersum hadden hoogoplopende ruzie dag voor moord
Marokkaanse Miss België-finaliste Camilia was slachtoffer kindermisbruik
Marokko: vrouw Usama Al-Hasani vreest voor zelfde lot als Jamal Khashoggi
Marokko schort alle vluchten naar België en Italië op
Marokko: einde avondklok en certificaat voor verplaatsing in zicht?
Inwoners Fnideq geven niet op en gaan weer de straat op
Geweld grijpt sociale media in Marokko
Ziet Mustapha Ramid af van zijn ontslag?
Gewapend conflict tussen Marokko en Algerije in zicht?
Minister Mustapha Ramid opnieuw geopereerd
Marokko laat uitzonderlijke vluchten naar Turkije toe