29 mei 2024 - 15:00 - Marokko
Tijdens de zomermaanden in Marrakech maken kwaadwillende personen misbruik van de toestroom van toeristen om hen op te lichten. Bepaalde influencers waarschuwen vakantiegangers voor deze praktijken, wat de reputatie van de populaire toeristische bestemming schaadt.
Contentcreators richten hun pijlen op Marrakech door de oplichtingsgevallen te benadrukken die toeristen tijdens hun verblijf in de stad meemaken, terwijl ze de legendarische gastvrijheid en gulheid van de Marokkanen negeren.
Lees ook: Marrakech: hennayat schrikken toeristen af
In een video op zijn kanaal noemde de Amerikaanse YouTuber Chris Rodriguez, die Marrakech recent bezocht, de verkopers van handgemaakte producten "oplichters". "Om eerlijk te zijn, ben ik geen fan van het Djemaa el-Fna-plein, vanwege mijn slechte ervaringen met opdringerige verkopers. Toeristen worden er behandeld alsof ze een wandelend dollarbiljet zijn."
Lees ook: Marrakech jaagt valse gidsen en bedelaars weg van Djemaa El-Fna
In een andere video toont de YouTuber een nekacha die haar diensten opdringerig aanbood aan een klein buitenlands meisje, een scène die hij al snel bestempelde als een ontvoering. "Hier ontvoeren ze je kinderen en vragen ze je dan om geld, dit is geen goede plek", concludeerde hij.
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie
Bejaarde Marokkaanse op brute wijze vermoord in Frankrijk