13 augustus 2022 , 20:20 - Nawel Serdouni - Sport
Het Marokkaans worstelteam zal op 25 en 26 augustus deelnemen aan het toernooi van Beer Sheva in Israël. Deze deelname is een bewijs van de dynamiek van de sportieve samenwerking tussen de twee landen.
Het toernooi wordt georganiseerd in het kader van de herdenking van de 50e verjaardag van het bloedbad op de Olympische Spelen van 1972 in München.
Lees ook: Marokkaanse worstelaars verdwijnen tijdens WK in Servië
Tijdens deze spelen werden 12 leden van de Israëlische olympische delegatie gedood door de beweging "Zwarte September". Mark Slavin en Eliezer Halfen zouden deelnemen aan de worstelwedstrijden, Moshe Weinberg was coach en Yossef Gottfreund was scheidsrechter.
Lees ook: Basketbal: Marokko en Israël gaan samenwerken
Op het toernooi in Bee Sheva, zal Marokko worden vertegenwoordigd door acht atleten en tien andere delegatieleden. Ook hoge afgevaardigden van de United World Wrestling, de internationale organisatie die het amateurworstelen bestuurt, zullen aanwezig zijn, aldus de Israëlische organisatoren. De Marokkaanse en Israëlische worstelbond zullen bij deze gelegenheid ook een overeenkomst voor samenwerking sluiten.
Drie doden bij familiedrama in Marokko
Drugsbaron na wilde klopjacht van 250 kilometer in Marokko gearresteerd
Marokko belooft: koppen gaan rollen na 22 doden bij instorting Fez
Spanje vraagt Washington om gasoorlog Marokko-Algerije te sussen
Luxe villawijk Gims is hit bij Marokkaanse diaspora
Marokko zet undercoveragenten in tegen malafide taxichauffeurs
Sektioui zet Marokko op scherp voor finale Arab Cup
Marokko moet puzzelen door schorsing en blessures op Arab Cup
Souffian El Karouani hekelt ijzige stilte van Walid Regragui
Walid Regragui kiest voor risicovol plan
Ayyoub Bouaddi krijgt spreekverbod over Marokko
Geen derby Marokko-Algerije op Arab Cup na stunt VAE
Afrika Cup 2025: Marokko kiest voor ervaring, negeert wereldkampioenen U20
Rabat betaalt 20 miljoen dirham voor hightech toiletten