12 augustus 2020 - 17:20 - Marokko
Een getrouwde vrouw heeft in de regio van Benslimane haar man verlaten om met haar minnaar in een bos te gaan leven. Het koppel stond begin deze week terecht.
Assabah bericht dat de 36-jarige echtgenoot aangifte had gedaan tegen zijn vrouw voor het opzettelijk verlaten van de gezinswoning om met haar minnaar in een bos bij Benslimane te gaan leven.
Volgens de bedrogen man ontving zijn 25-jarige vrouw regelmatig haar vriendje in hun huis wanneer hij weg was. Hij werkt namelijk in Marrakech en was daardoor veel afwezig.
De man weigerde eerst gehoor te geven aan de geruchten in zijn dorp. Hij sprak met zijn vrouw over wat er werd gezegd maar de situatie liep uit de hand. De jonge vrouw besloot toen weg te gaan. Ze wordt vervolgd voor overspel, prostitutie en slagen en verwondingen met voorbedachte rade.
Marokko schrapt douanerechten op Turkse importen
Hakim Ziyech weigert miljoenenvoorstellen uit Golf
Marokkaanse en Nederlandse vrouwen sterven door explosie in Spaanse bar
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Tetouan sluit vieze fastfoodzaken
Weer vrouw aangerand op straat in Tanger: publieke woede groeit
Vijgcactus in Marokko is onbetaalbare luxe geworden
Zwemverbod in Marokkaanse rivieren na dodelijke ongevallen
Spaanse hotelreus breidt fors uit in Marokko
Vakantiedroom in Noord-Marokko spat uiteen
Graafmachines slopen illegale kramen in Al Hoceima
Gendarmerie Nador voorkomt verkoop bedorven vlees