Zoeken

Marokko: dertiger verdrinkt bij waterval Ouzoud

5 juli 2019 - 15:30 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Een 30-jarige man is woensdag bij de watervallen van Ouzoud in de regio van Azilal verdronken.

Barlaman bericht van betrouwbare bronnen te hebben vernomen dat het slachtoffer getrouwd was en twee kinderen achterlaat.

De dertiger was dezelfde ochtend met enkele vrienden in de regio aangekomen voor een dagje natuur. Hij sprong in het water om te zwemmen maar werd door de harde stroom meegesleurd en verdween in het water.

Pogingen van de plaatselijke autoriteiten, de gendarmerie en de civiele bescherming om het lichaam van het slachtoffer uit het water te halen bleven tevergeefs. Reddingsteams blijven naar het slachtoffer zoeken.

Lees meer

Marokko: Taza geschokt door verdrinking meisjes

In Taza zijn dinsdag twee meisjes en een jonge vrouw van eenzelfde familie verdronken in de Oued Lahdar.

Marokko: kinderen verdronken in vijver

Twee kinderen van 10 jaar zijn zondagnamiddag in een vijver op een boerderij in de regio van Azilal verdronken.

Overstromingen Marokko: twee doden in Khenifra

Een tienermeisje en een man van rond de zestig zijn tijdens overstromingen in het Marokkaanse Khenifra omgekomen.

Drama in Meknes

In Bab Bouaamair in het Marokkaanse Meknes is een tiener op dramatische wijze om het leven gekomen.

Marokko: soldaat verdrinkt bij poging om migranten te helpen

Een 22-jarige Marokkaanse soldaat is woensdag voor de kust van Jebila bij Tanger verdronken toen hij een bootje met migranten probeerde te helpen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team