Wat is de ranking van het Marokkaans leger in de wereld
Global Fire Power heeft een nieuwe ranking uitgebracht van machtigste legers in de wereld voor het jaar 2019. Marokko heeft dit jaar plaatsen verloren.
27 september 2019 - 10:40 - Marokko
Marokko staat dit jaar op de 82e plaats van 149 landen in de Social Progress Index 2019. Het koninkrijk verliest daarmee zeven plaatsen.
Vorig jaar stond Marokko nog op de 76e plaats. Het koninkrijk daalde dit jaar van zeven plaatsen met een score van 66,04.
Marokko verloor onder meer punten op het gebied van alfabetisering van volwassenen met een score van 69,43. Op de toegang tot een kwaliteitsonderwijs behaalde Marokko een hele lage score van 1,47 en op geloofsvrijheid en politieke rechten 14.
Het koninkrijk scoort vooral goed op de toegang tot internet, veiligheid, toegang tot elektriciteit, het aantal moorden, de universiteiten en ... corruptie!
Lees meer
Global Fire Power heeft een nieuwe ranking uitgebracht van machtigste legers in de wereld voor het jaar 2019. Marokko heeft dit jaar plaatsen verloren.
Marokko staat op plek 121 van 189 landen op het gebied van vooruitgang. Dit komt naar voren in een publicatie van Human Development Index (HDI) van de Verenigde Naties.
Het Marokkaanse paspoort staat op de 52e plaats van de laatste Henley Passeport Index. Deze score ligt onder het wereldgemiddelde.
Trace Bribery Risk Matrix heeft een nieuwe ranglijst uitgebracht over de corruptie in de wereld. Marokko staat dit jaar op de 131e plaats van 200 landen.
Marokko staat dit jaar in de top vijf van beste landen in de regio Midden-Oosten Noord-Afrika voor expats.