Zoeken

Marokko daalt in toerismeranking World Economic Forum

12 september 2019 - 13:10 - Economie

Geschreven door Said A.

Marokko is 66e op 140 landen in de WEF Travel & Tourism Competitiveness Index voor het jaar 2019.

Het koninkrijk verliest dit jaar dus één plek in de ranglijst maar presteert volgens de World Economic Forum wel beter op regionaal niveau.

Marokko heeft zijn score met 2,2 procent verbeterd in de tweejaarlijkse ranglijst en staat net achter Egypte dat de beste score in de regio Midden-Oosten Noord-Afrika heeft behaald.

Op regionaal niveau scoort Marokko het best op de subindexen met betrekking tot "Natuurlijke hulpbronnen" (63e), "Beste omgeving in Noord-Afrika" (71e) en "Infrastructuren" (69e). Marokko staat samen met Qatar en Oman ook in de top drie in de regio MENA voor "Internationale opening".

Lees meer

Dit is de beste universiteit van Marokko

De jaarlijkse ranglijst QS World University Rankings van beste universiteiten ter wereld werd onlangs vrijgegeven. Een Marokkaanse universiteit voert de lijst aan in Noord-Afrika.

Marokko meest concurrerende land in Noord-Afrika

Marokko heeft een plekje verloren in de nieuwe ranglijst van het World Economic Forum van meest competitieve landen ter wereld. De lijst werd op 26 september uitgebracht.

Marokko bij meest veilige landen ter wereld

Marokko behoudt dit jaar dezelfde plaats in de ranking van het World Economic Forum voor 2019. Toch doet het land het iets beter met 1,5 punt meer.

Marokko wint plaatsen op corruptie-index Transparency International

Marokko doet het iets beter in de nieuwe corruptie-index van Transparency International voor het jaar 2018.

Marokko bij beste landen voor expats

Marokko staat dit jaar in de top vijf van beste landen in de regio Midden-Oosten Noord-Afrika voor expats.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team