13 december 2023 - 10:00 - Marokko
Lotfi Bouchaara, Marokkaanse ambassadeur in Rusland, werd begin deze week ontvangen door de Russische vice-minister van Buitenlandse Zaken, Mikhail Bogdanov, in Moskou.
Tijdens de ontmoeting op maandag stond de ontwikkeling van de Russisch-Marokkaanse vriendschapsrelaties centraal.
Lees ook: Marokko richt zich op Rusland voor tarwe-importen
Beide partijen bespraken "actuele kwesties met betrekking tot de geleidelijke ontwikkeling van de traditionele vriendschappelijke relaties tussen Rusland en Marokko", aldus een verklaring van het Russische ministerie van Buitenlandse Zaken.
Ook werd gesproken over de planning van toekomstige contacten op verschillende niveau’s, meldt dezelfde bron. Vermeldenswaardig is dat Bogdanov de Marokkaanse ambassadeur eind november al had ontvangen om de bilaterale samenwerking tussen Rusland en Marokko te bespreken.
Lees ook: Rusland’s diesel blijft populair in Marokko
Op 20 december vindt het Arabisch-Russische samenwerkingsforum in Marrakech plaats. De organisatie van dit evenement werd vorige week besloten tijdens een bijeenkomst in Caïro tussen vertegenwoordigers van Rusland en de Arabische Liga.
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie