25 mei 2024 - 20:00 - Marokko
De Marokkaanse ambassade in Moskou heeft donderdag een nieuwsbericht ontkend waarin werd gesteld dat er arrestatiebevelen waren uitgevaardigd tegen Marokkaanse studenten in de Russische stad Saratov.
Het nieuwsbericht, dat op 17 mei op sociale media circuleerde, meldde dat de Russische autoriteiten op zoek waren naar Marokkaanse studenten in verband met zaken van oplichting en fraude. De ambassade waarschuwde Marokkaanse studenten in Rusland om niet op dit bericht te letten.
Lees ook: Rusland zet Marokkaanse studenten uit
In een officiële verklaring meldt de ambassade dat er geen arrestatiebevelen zijn uitgevaardigd tegen Marokkaanse studenten in Saratov. De ambassade benadrukt ook dat de Russische autoriteiten verplicht zijn om de ambassade op de hoogte te brengen als er juridische stappen worden ondernomen tegen Marokkaanse burgers.
Lees ook: Marokkaanse student gedood door Russisch leger in Oekraïne
De ambassade riep Marokkaanse studenten in Rusland op om contact met hen op te nemen als ze vragen of zorgen hebben.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget