Zoeken

Marokko: politie koopt 140 nieuwe flitsers

5 juni 2019 - 18:40 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN heeft begin deze week via Twitter de aankoop van 140 moderne snelheidsflitsers aangekondigd.

In de loop van het jaar zullen in totaal 500 vaste flitsers worden geïnstalleerd. Dat berichtte de regering tijdens de Nationale dag van openbare veiligheid.

Op 18 februari had de afdeling van Mohamed Abdennaoui ook laten weten dat vorig jaar 1,5 miljoen snelheidsovertredingen waren geregistreerd. Dit aantal zal met de inwerkingtreding van de nieuwe flitsers naar verwachting nog toenemen.

Vorig jaar kwamen 3485 mensen om bij verkeersongevallen in Marokko, waaronder 893 voetgangers. Dat was 0,40 procent minder dan in 2017.

Lees meer

Marokko beste toeristische bestemming in Afrika

Het jaar 2018 was uitstekend voor het Marokkaanse toerisme. Minister Mohamed Sajid van Toerisme gaf eerder deze week tijdens een meeting van de Raad van bestuur van het...

Marokko: 17 doden en 1900 gewonden in week tijd

De nationale veiligheidsdienst DGSN heeft nieuwe cijfers vrijgegeven over de verkeersongevallen in de week van 15 tot 21 april in Marokko.

Marokko gaat 500 nieuwe flitsers installeren

Marokko gaat in de komende maanden 500 nieuwe flitsers op de wegen installeren. Dat liet onderminister Najib Boulif van Transport maandag weten.

Marokko: politiebaas geeft nieuwe instructies

Politiebaas Abdellatif Hammouchi heeft nieuwe instructies gegeven om de verkeersveiligheid een nieuwe dynamiek te geven.

Google toont binnenkort ook flitsers in Marokko (foto)

Google Maps gaat binnenkort in veertig landen, waaronder Marokko, waarschuwen voor zowel vaste als mobiele snelheidscontroles. Ook zal de maximumsnelheid worden getoond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team