Zoeken

Kleine Khadija terug bij haar moeder in Casablanca (video)

1 oktober 2018 - 11:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De kleine Khadija is zaterdag aan haar moeder teruggegeven. Het meisje uit Casablanca was vijf dagen lang vermist.

Er is nog maar weinig bekend over de ontvoering van het kind. Een vrouw met een nikab zou haar hebben meegenomen.

"Ze werd niet misbruikt of mishandeld. Ze sliep naast deze vrouw", vertelde de moeder van Khadija aan de media. "Ze werd goed verzorgd, at goed, keek met hen naar de televisie. Het belangrijkste voor mij is dat ze terug thuis is."

De nationale veiligheidsdienst DGSN liet zaterdag in een verklaring weten dat een groot onderzoek naar het meisje was gestart en dat ze zaterdagochtend werd teruggevonden en aan haar familie in de wijk Al Wifak in Casablanca was teruggegeven.

De politie doet onderzoek naar de ontvoering van het meisje en probeert de daders te identificeren.

Lees meer

Marokko: vrouw verminkt na aanvraag echtscheiding (video)

Khadija dankt haar leven aan haar moeder en enkele voorbijgangers. Haar ex-man viel haar op straat aan met een scheermes omdat ze wilde scheiden.

Casablanca: vermist meisje (12) teruggevonden

Hiba is terug thuis. Het meisje werd sinds zaterdag vermist in Casablanca. Ze werd zondag gezond teruggevonden.

Marokko: buurman opgepakt na dood kleine Ikhlass

Het lichaam van de kleine Ikhlass werd zaterdagochtend aan haar familie teruggegeven. Het meisje van 3 jaar werd eerder deze week dood aangetroffen in een bos in Midar.

Marokko: vermist meisje na 10 dagen teruggevonden

Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.

Zorgwekkende verdwijning meisje (5) in Casablanca

Een meisje van 5 jaar wordt al twee dagen vermist in de wijk Oulfa in Casablanca. De familie van Khadija stelt dat ze werd ontvoerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team