Zoeken

Marokko: zware overstromingen in Zagora, één dode (video)

18 augustus 2018 - 11:11 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Na de warmte wordt Marokko nu geteisterd door ernstige overstromingen. In Zagora zijn woensdag meerdere rivieren uit hun oevers getreden als gevolg van regenval.

Een getuige vertelde aan televisiezender 2M dat zijn dertigjarige vrouw dood was teruggevonden door de civiele bescherming in de gemeente Taghbalt. De jonge vrouw was door een modderstroom meegesleurd.

De nationale weg N9 tussen Ouarzazate en Marrakech en meerdere regionale wegen moesten tevens voor het verkeer worden afgesloten vanwege het noodweer, waardoor veel dorpjes werden geïsoleerd.

Lees meer

Zware regenval in Tinghir: stad vernield door overstromingen (video)

Het Marokkaanse Tinghir wordt sinds woensdag 4 september geteisterd door stortregen met zware overstromingen als gevolg.

Marokko: moskeeën als schuilplaats gebruikt

De inwoners van Fqih Bensalah en Kelaat Sraghna in Marokko, hebben in de afgelopen dagen hun toevlucht gezocht in moskeeën vanwege het aanhoudend noodweer.

Marokko: 17 doden bij busongeluk door overstromingen (video)

Bij een busongeluk in Errachidia zijn 17 passagiers omgekomen en raakten een twintigtal anderen gewond. De bus werd tijdens overstromingen door het water meegesleurd.

Chefchaouen getroffen door ernstige overstromingen (video)

De provincie Chefchaouen werd in de afgelopen dagen getroffen door harde regenval. Het stormweer zorgde voor overstromingen en veel materiële schade.

Marokko: noodtoestand in Taroudant door watertekort

Slechts enkele dagen na de tragedie van Taroudant, waarbij acht mensen omkwamen tijdens overstromingen, wordt de regio geteisterd door watertekort. Vooral het dorpje Imi Ntiart...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team