1 oktober 2019 - 20:00 - Marokko
Een filmpje van twee jongens die samen met hun hond (!) aan een rijdende tram in Rabat hingen, zorgen voor veel verontwaardigde reacties op sociale media.
De jongens zijn zich zichtbaar niet bewust van het gevaar en hangen aan de rijdende tram met hun hondje voor een gratis ritje.
Trampassagiers vreesden voor hun leven. Een vrouw filmde het voorval en deelde de beelden op internet. Of iemand ook de trambestuurder waarschuwde is niet bekend.
In Marokko is het niet ongewoon om jongeren aan rijdende trammen of bussen te zien hangen of zelfs vanop een fiets de achterkant van een auto of minibusje vast te grijpen om sneller te gaan. De autoriteiten zijn zich bewust van het probleem maar er worden maar zelden maatregelen getroffen tegen deze jongeren.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers