Zoeken

Marokkanen die met de jetski naar Spanje waren vertrokken, vermist

16 september 2019 - 16:50 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Vier jonge Marokkanen die vanaf een kust in de Rif-regio met jetski’s naar Spanje waren vertrokken, worden sinds afgelopen donderdag vermist.

De jongens, vier vrienden die in dezelfde wijk in Laroui bij Nador woonden, wilden met hun jetski’s illegaal naar Spanje emigreren, ondanks de risico’s die de oversteek vertegenwoordigt.

Hespress bericht dat bezorgde familieleden van de vier jongeren een campagne op sociale media hebben gestart in de hoop om hen te lokaliseren of ten minste te weten te komen of ze nog leven.

De families van de jongeren wisten naar eigen zeggen niets af van hun vertrek naar Spanje. Volgens de groepering Walking Borders zijn de Spaanse autoriteiten op de hoogte van de verdwijning van de jongens maar kunnen hun aankomst in Spanje niet bevestigen.

Lees meer

Spanje: Marokkaanse kinderen gooien identiteitsdocumenten in zee (video)

Jonge Marokkanen die via de Middellandse zee illegaal naar Spanje vertrekken aarzelen niet om hun identiteitsdocumenten onderweg in het water te gooien. Het doel: niet worden...

Marokko: vrouwen komen om bij jetski ongeval in Bouznika

Twee jonge vrouwen zijn maandagnamiddag omgekomen bij een ongeval met een jetski in het Marokkaanse Bouznika.

Vermiste Marokkanen in Algerije vastgehouden?

Drie jonge Marokkanen van 23, 25 en 28 jaar oud, worden al dagen vermist. Ze probeerden de Spaanse kust te bereiken met jetski’s toen ze verdwenen.

Jonge Marokkaanse migranten spelen met hun leven

Enkele jonge Marokkaanse migranten hebben verschrikkelijke risico’s genomen om de Middellandse zee over te steken en naar Spanje te emigreren.

Marokkanen betalen tussen 3000 en 4000 euro om naar Spanje te gaan

In Sebta zijn woensdag 54 Marokkaanse migranten tegengehouden die op het punt stonden om met een bootje naar Spanje te vertrekken.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team