1 juli 2022 - 18:20 - Sport
Het ontslag in maart van Mustapha Hadji, de voormalige assistent-coach van de Atlas Leeuwen, zou bondscoach Vahid Halilhodzic wel eens duur kunnen komen te staan.
Het nieuws over het ontslag van Mustapha Hadji kwam voor veel voetbalfans als een grote verrassing. Hij zat al in die functie voordat Vahid Halilhodzic de leiding overnam van het team. De bondscoach wilde zich eerst niet van hem scheiden, maar de samenwerking tussen de twee mannen was van korte duur.
Lees ook: Vahid Halilhodzic "teleurgesteld in Mustapha Hadji"
Hadji zou niet aan de verwachtingen hebben voldaan van de bondscoach. "Mustapha Hadji heeft me heel erg teleurgesteld. Dat had ik niet van hem verwacht. Hij speelde een dubbel spel. Ik waardeer zijn gedrag niet. Ik vertrouwde hem en dat is mijn schuld, ik koos voor hem. Het is triest," zei Vahid Halilhodzic op een persconferentie.
Lees ook: Mustapha Hadji reageert op geruchten over ontslag door Marokkaanse voetbalbond
Volgens Soccer212 heeft de voormalige Nancy-spits een klacht ingediend wegens "smaad" tegen de Frans-Bosnische coach. Hadji heeft ook een klacht ingediend tegen voormalig coach Badou Zaki. Die noemde hem een "adder" in een interview dat in 2019 is verschenen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko