Zoeken

Marokko: getuigen voorkomen ontvoering peuter

19 mei 2018 - 19:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Alerte bewoners hebben in de wijk Khabazat in Kenitra de ontvoering van een meisje van 3 jaar kunnen voorkomen.

Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN wisten de bewoners van de wijk een 31 -jarige verdachte te overmeesteren die het meisje wilde meenemen. De man probeerde het meisje te ontvoeren terwijl haar moeder in een winkel was.

Getuigen van het voorval werden door de politie ondervraagd. De verdachte werd in bewaring gesteld tot het einde van het onderzoek.

In Casablanca wordt al dagen een meisje van 4 jaar vermist. Ghazal was voor haar huis aan het spelen toen ze verdween.

Lees meer

Vermist meisje Ghazal na 10 dagen teruggevonden in Marokko!

Ghazal is deze nacht teruggevonden en aan haar ouders teruggegeven. Het 4-jarig meisje werd al een tiental dagen vermist.

Emotionele weerzien kleine Ghazal en haar familie (video)

De kleine Ghazal werd in de nacht van woensdag gezond teruggevonden en aan haar ouders teruggeven.

Marokko: vrouw die Khadija ontvoerde opgepakt

Slechts enkele dagen na de vondst Khadija heeft de politie de arrestatie aangekondigd van de vrouw die het meisje zou hebben ontvoerd in Casablanca.

Nieuwe arrestatie in ontvoeringszaak kleine Ghazal in Casablanca

De politie heeft in Casablanca een derde verdachte gearresteerd voor de ontvoering van de 4-jarige Ghazal. Het meisje werd in de nacht van woensdag op donderdag teruggevonden.

Marokko: man opgepakt voor misbruik peuter

De politie heeft zaterdag in Sidi Kacem een man gearresteerd voor de seksuele misbruik van een 4-jarig meisje.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team