Zorgwekkende verdwijning meisje (5) in Casablanca
Een meisje van 5 jaar wordt al twee dagen vermist in de wijk Oulfa in Casablanca. De familie van Khadija stelt dat ze werd ontvoerd.
24 mei 2018 - 11:57 - Marokko
Ghazal is deze nacht teruggevonden en aan haar ouders teruggegeven. Het 4-jarig meisje werd al een tiental dagen vermist.
Wat er juist met het meisje gebeurde blijft onduidelijk. Een koppel bracht Ghazal naar de politie met het verhaal dat ze haar op straat hadden gevonden en haar mee naar hun huis in Casablanca hadden meegenomen.
Pas na tien dagen belden ze de moeder van het meisje met het nieuws dat ze haar dochter hadden gevonden. Waarom ze de politie niet belden blijft een mysterie. Volgens Alyaoum24 werd het koppel door de politie in bewaring gesteld.
Het meisje was kort na haar verdwijning voor het laatst met twee vrouwen gezien die haar aan een man toevertrouwde die zich als een familielid had voorgesteld.
Lees meer
Een meisje van 5 jaar wordt al twee dagen vermist in de wijk Oulfa in Casablanca. De familie van Khadija stelt dat ze werd ontvoerd.
De politie heeft in Casablanca een derde verdachte gearresteerd voor de ontvoering van de 4-jarige Ghazal. Het meisje werd in de nacht van woensdag op donderdag teruggevonden.
Een 14-jarig meisje uit Casablanca is tien dagen na haar verdwijning door de politie teruggevonden.
Salma Chafik was sinds afgelopen zondag vermist in Tanger. Het meisje werd na vijf dagen door een jongeman herkend die haar ouders belde en haar vervolgens naar huis terugbracht.
De kleine Ghazal wordt sinds zondag 13 mei vermist. Het 4-jarig meisje werd voor het laatst voor het huis van haar grootmoeder in de wijk Hay Hassani in Casablanca gezien.