17 augustus 2019 - 10:40 - Marokko
De Marokkaanse douane heeft kwaad gereageerd op de ernstige beschuldigingen die tegen meerdere ambtenaren en verantwoordelijken van de dienst werden geuit.
Volgens een interne circulaire van de douanedienst gaat het om "valse geruchten". Het personeel van de dienst wordt in de circulaire gewaarschuwd voor de gevolgen van dergelijke geruchten.
Assabah bericht dat de afdeling de berichten op sociale media en op WhatsApp als "beledigend" en "schadelijk voor het imago" van de douane beschouwt.
Om een einde te maken aan deze geruchten belooft de Marokkaanse douane dat maatregelen zullen worden getroffen. Ook zal een beroep worden gedaan op de justitie om duidelijkheid te geven over de herkomst van deze berichten. Na het onderzoek zullen tevens disciplinaire maatregelen worden genomen.
Meerdere ambtenaren hebben de circulaire aan de kaak gesteld en aan hun hiërarchie gevraagd om eerst een intern onderzoek te doen naar de beschuldigingen alvorens dergelijke maatregelen aan te kondigen.
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Spectaculaire geldregen in Agadir, meerdere arrestaties
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Duizenden banen bedreigd in Marokko
Prinses Lalla Salma duikt weer op in Marokko
Drie jaar cel voor Marokkaanse activiste Saida El Alami na koninklijke gratie