17 augustus 2019 - 10:40 - Marokko
De Marokkaanse douane heeft kwaad gereageerd op de ernstige beschuldigingen die tegen meerdere ambtenaren en verantwoordelijken van de dienst werden geuit.
Volgens een interne circulaire van de douanedienst gaat het om "valse geruchten". Het personeel van de dienst wordt in de circulaire gewaarschuwd voor de gevolgen van dergelijke geruchten.
Assabah bericht dat de afdeling de berichten op sociale media en op WhatsApp als "beledigend" en "schadelijk voor het imago" van de douane beschouwt.
Om een einde te maken aan deze geruchten belooft de Marokkaanse douane dat maatregelen zullen worden getroffen. Ook zal een beroep worden gedaan op de justitie om duidelijkheid te geven over de herkomst van deze berichten. Na het onderzoek zullen tevens disciplinaire maatregelen worden genomen.
Meerdere ambtenaren hebben de circulaire aan de kaak gesteld en aan hun hiërarchie gevraagd om eerst een intern onderzoek te doen naar de beschuldigingen alvorens dergelijke maatregelen aan te kondigen.
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Marokko’s auto-industrie groeit, Spanje onder druk
Brusselse agent veroordeeld voor lekken in moordzaak Soufiane Benali
Belasting betalen in Marokko verandert
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Tanger verscherpt bouwcontrole na mislukt project
Drones, helikopters, raketten… Marokko bereidt zich voor
Oorlog Iran-Israël: Royal Air Maroc kalmeert reizigers
Marokko staat voor nieuwe extreme hittegolf
Hoe probleemprojecten in Marokko door criminelen worden gebruikt