21 juni 2019 - 15:08 - Marokko
Een video van een jongen die een trein uitdaagt en daarmee zijn leven riskeert, zorgt voor veel verontwaardiging in Marokko. Ook spoorwegmaatschappij ONCF heeft op de zaak gereageerd.
De jongen met zijn rugzak bleef in het midden van de rails staan, tot op het laatste moment. Pas wanneer de trein op enkele meters afstand is springt de jongen opzij.
Volgens plaatselijke media riep de jongen zelfs zijn volgers op sociale media op om hetzelfde te doen!
Spoorwegmaatschappij ONCF heeft in een verklaring op de zaak gereageerd en vraagt dergelijke beelden niet meer op sociale media te delen om te voorkomen dat anderen worden aangemoedigd om hetzelfde te doen. De niet naleving van de verkeersregels, ook op het spoorweg, kunnen zeer ernstige gevolgen hebben, aldus de ONCF.
De groep belooft de nodige maatregelen te zullen treffen tegen de jongen.
Lees meer
Een jongen van 11 jaar heeft in het noord-Marokkaanse Tanger samen met drie andere kinderen een dodelijk ongeval veroorzaakt.
Spoorwegmaatschappij ONCF had het beloofd. De jongeman die zijn leven had geriskeerd door op het spoor te blijven tot de trein op nog maar enkele meters was, werd gearresteerd.
Een video van een heel gevaarlijk incident met een tram tussen Salé en Rabat werd eerder deze week op sociale media gedeeld.
In Bab Bouaamair in het Marokkaanse Meknes is een tiener op dramatische wijze om het leven gekomen.
Een tiener is in Marrakech om het leven gekomen tijdens een turnles. Dat gebeurde toen de jongen aan een verspringexamen moest deelnemen ondanks dat hij ernstig ziek was.
Een 15-jarige jongen wordt sinds dinsdag vermist in het Marokkaanse Marrakech. De jongen liet een brief achter aan zijn ouders en verdween.
Vijf dagen na de ontdekking van het lichaam van een jongen heeft de politie in Meknes de arrestatie aangekondigd van een verdachte.
Een 13-jarige jongen is door een man in een hamam in de regio van Sidi Bennour om het leven gebracht.
Een 15-jarige tiener heeft een heldendaad verricht in het Marokkaanse Aourir nabij Agadir. De jongen redde een kind dat in een put was gevallen.
De bestuurder van de trein tussen Marrakech en Casablanca die woensdag nabij het station van Bouskoura ontspoorde, zou hard hebben moeten remmen vanwege een zelfmoordpoging.