Zoeken

Marokko: Vahid Halilhodzic roept 24 spelers op

9 november 2019 - 12:30 - Sport

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Vahid Halilhodzic heeft donderdag zijn definitieve lijst van 24 speler bekendgemaakt voor de kwalificatiewedstrijden tegen Mauritanië en Burundi voor de Afrika Cup of Nations 2021.

Op de lijst van de Bosnische bondscoach vallen vooral de afwezigen op. Er werden slechts twee spelers uit het Marokkaans kampioenschap opgeroepen. Beiden spelen voor Raja Casablanca. Van Wydad Casablanca werd geen enkele speler geselecteerd.

Ook opvallend is de terugkeer van Youssef El-Arabi. De Atlas Leeuw werd sinds maart 2017 niet meer opgeroepen.

Vahid Halilhodzic rekent dus op Marokkaanse internationals die in het buitenland evolueren om de extreem belangrijke wedstrijden op 15 en 19 november te winnen.

Definitieve selectie van Marokko:

 Yassine Bounou (Sevilla, Spanje)
 Munir Mohand Mohamedi (Malaga, Spanje)
 Anas Znaiti (Raja Casablanca, Marokko)
 Abdelhamid Younsi (Reims, Frankrijk)
 Badr Bannoun (Raja Casablanca, Marokko)
 Zouhair Feddal (Real Betis, Spanje)
 Achraf Hakimi (Dortmund, Duitsland)
 Noussaïr Mazraoui (Ajax Amsterdam, Nederland)
 Hamza Mendyl (Dijon, Frankrijk)
 Romain Saïss (Wolverhampton Wanderers, Groot-Brittannië)
 Nabil Dirar (Fenerbahçe, Turkije)
 Salim Amlah (Standard Luik, België)
 Sofiane Amrabat (Helias Verona, Italië)
 Faïçal Fajr (Getafe, Spanje)
 Omar El Kaddouri (PAOK Saloniki, Griekenland)
 Rachid Allioui (Angers, Frankrijk)
 Nordine Amrabat (Al Nasr, Verenigde Arabische Emiraten)
 Youssef En-Nesyri (Leganés, Spanje)
 Hakim Ziyech (Ajax Amsterdam, Nederland)
 Sofiane Boufal (Southampton, Groot-Brittannië)
 Oussama El Idrissi (AZ Alkmaar, Nederland)

Lees meer

Voetbalwedstrijd Marokko-Libië vandaag

Het Marokkaans elftal speelt deze vrijdag een oefenwedstrijd tegen Libië in het stadion van Oujda. De wedstrijd is een voorbereiding op de komende kwalificatieduels van Marokko...

Marokko: Vahid Halilhodzic onthult voorlopige selectie tegen Centraal Afrika

Vahid Halilhodzic heeft zijn voorlopige selectie voor de komende kwalificatiewedstrijden van de Atlas Leeuwen voor de Afrika Cup 2021 bekend gemaakt.

Voetbal: dit zijn de duurste Marokkaanse spelers

De beste Marokkaanse internationals hebben hun marktwaarde in de afgelopen jaren flink zien toenemen. Dat blijkt in ieder geval uit een nieuwe ranking van Transfermarkt.

Marokko: bondscoach Vahid Halilhodzic verrast met nieuwe selectie

Slechts één dag na zijn benoeming tot bondscoach van Marokko heeft Vahid Halilhodzic iedereen verrast door 46 spelers op te roepen voor een oefenstage.

Vahid Halilhodzic roept Atlas Leeuwen op 22 maart samen

Bondscoach Vahid Halilhodzic gaat medio februari zijn voorlopige selectie bekendmaken voor de komende kwalificatiewedstrijden van de Atlas Leeuwen voor de Afrika Cup 2021.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team