Voetbalwedstrijd Marokko-Algerije vandaag
Marokko speelt vandaag in Berkane een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de voor de African Championship of Nations 2020.
11 oktober 2019 - 10:25 - Sport
Het Marokkaans elftal speelt deze vrijdag een oefenwedstrijd tegen Libië in het stadion van Oujda. De wedstrijd is een voorbereiding op de komende kwalificatieduels van Marokko voor de Afrika Cup 2021.
Bondscoach Vahid Halilhodzic maakte begin oktober zijn selectie bekend voor de vriendschappelijke wedstrijden tegen Libië en Gabon deze maand.
Eerder deze week werd bekend dat Marokko niet op Hakim Ziyech en Romain Saiss moest rekenen voor het duel tegen Libië. Ziyech keerde vermoeid naar Nederland terug en Saïss is geblesseerd.
Wetenswaardig is dat de tickets om de wedstrijd live te volgen in Oujda zijn uitverkocht.
Dit zijn de opgeroepen spelers:
Doelmannen:
– Mounir El Kajoui (Malaga, Spanje)
– Yassine Bounou (Sevilla, Spanje)
– Anas Zniti (Raja, Marokko)
– Hicham El Mejhed (IRT, Marokko)
Verdedigers:
– Abdelhamid Yunis (Stade de Reims, Frankrijk)
– Ghanem Saïss (Wolverhampton, Groot-Brittannië)
– Issam Chebbak (Malatyaspor, Turkije)
– Jawad El Yamiq (Genoa, Italië)
– Zouhair Feddal (Bétis Sevilla, Spanje)
– Achraf Hakimi (Borussia Dortmund, Duitsland)
– Noussair Mazraoui (Ajax Amsterdam, Nederland)
– Hamza Mendyl (Dijon, Frankrijk)
Middenvelders:
– Selim Amallah (Standard Luik, België)
– Sofyan Amrabat (Hellas Vérone, Italië)
– Mehdi Bourabia (Sassuolo, Italië)
– Ahmed Messaoudi (Groningen, Nederland)
– Fayçal Fajr (Getafe, Spanje)
– Adel Taarabt (Benfica, Portugal)
– Mehdi Carcela (Standard Luik, België)
Aanvallers:
– Rachid Alioui (Angers, Frankrijk)
– Nordin Amrabat (Al-Nasr, Saoedi-Arabië)
– Ismail El Haddad (Wydad, Marokko)
– Youssef En-Nesyri (Leganès, Spanje)
– Amine Harit (Schalke 04, Duitsland)
– Oussama Idrissi (AZ Alkmaar, Nederland)
Lees meer
Marokko speelt vandaag in Berkane een kwalificatiewedstrijd tegen Algerije voor de voor de African Championship of Nations 2020.
Bondscoach Hervé Renard heeft zijn definitieve selectie voor de Afrika Cup 2019 bekend gemaakt. 23 Marokkaanse internationals werden opgeroepen.
Slechts één dag na zijn benoeming tot bondscoach van Marokko heeft Vahid Halilhodzic iedereen verrast door 46 spelers op te roepen voor een oefenstage.
Vahid Halilhodzic heeft zijn voorlopige selectie voor de komende kwalificatiewedstrijden van de Atlas Leeuwen voor de Afrika Cup 2021 bekend gemaakt.
Vahid Halilhodzich heeft zijn lijst bekendgemaakt voor de komende wedstrijden van de Atlas Leeuwen tegen Libië en Gabon. Het is de eerste selectie van de bondscoach sinds zijn...