24 juni 2022 - 11:40 - Economie
De belangstelling van liefhebbers van elektrische auto’s voor de Citroën AMI, de elektrische auto zonder rijbewijs afkomstig uit de fabriek van de PSA-groep in Kenitra, gaat onverminderd door.
De groep Stellantis, eigenaar van Citroën, kondigde woensdag verheugd aan dat het alle 50 exemplaren van de beperkte editie van de elektrische auto "My Ami Buggy" in 17 minuten en 28 seconden verkocht had. De "My Ami Buggy" wordt aangeboden vanaf 9790 euro.
Lees ook: Elektrische Dacia Spring dit jaar nog in Marokko verkocht
Tevreden met het resultaat stuurde Stellantis een kwinkslag naar miljardair Elon Musk, oprichter van de Californische elektrische autogigant Tesla, die via Twitter een overnamebod van 44 miljard dollar heeft gedaan. Op een affiche stond: "Sorry Elon, als je er een wilt, zul je ons moeten overkopen".
Lees ook: China kiest Marokko voor zijn elektrische bedrijfsvoertuigen
De Citroën AMI, die in de fabriek van autofabrikant PSA in Kenitra wordt gemaakt, is een succes in Europa, Marokko en Turkije, waar sinds april 2020 zo’n 22.000 voertuigen zijn verkocht. De auto kan via het internet gekocht worden.
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!