Marokko : Koning Mohammed VI huldigt nieuwe fabriek Peugeot in
De nieuwe fabriek van de Franse autofabrikant PSA (Peugeot-Citroën) is donderdag door Koning Mohammed VI in Kenitra ingehuldigd.
- Marokko
De Franse autofabrikant Citroën gaat in juni dit jaar een elektrische brommobiel zonder rijbewijs op de markt brengen in Marokko.
De Ami One Concept, zal 6900 euro kosten, oftewel 70.000 dirham. De kleine tweezitter kan maximaal 45 kilometer per uur rijden en is 2,41 meter lang.
Citroën Ami heeft een autonomie van 70 kilometer en wordt in de fabriek van de Franse groep in Kenitra gemaakt.
Peugeot-Citroën had bij de inhuldiging van de nieuwe fabriek in Kenitra al laten weten dat het vanuit Marokko de elektrische voertuigen markt wilden ontwikkelen.
Lees meer
De nieuwe fabriek van de Franse autofabrikant PSA (Peugeot-Citroën) is donderdag door Koning Mohammed VI in Kenitra ingehuldigd.
Luchtvaartmaatschappij Air Arabia Maroc heeft de opening aangekondigd van meerdere nieuwe vluchten vanuit Marokko naar Europa aan een beginprijs van 400 dirham.
In slechts twee jaar tijd heeft het kabinet van Saadeddine El Othmani maar liefst 2,33 miljard dirham uitgegeven voor het wagenpark van de overheid.
De Citroën AMI is een elektrische auto zonder rijbewijs van de Franse autofabrikant PSA die in de fabriek van de groep in Kenitra wordt geproduceerd.
Na Frankrijk, Spanje, Italië en Duitsland, gaat de in Marokko geproduceerde Citroën AMI vanaf 2022 de Britse markt betreden. Veel Britten hebben reeds interesse getoond in de...