Zoeken

Marokko: wat gebeurt er met in beslag genomen drugs? (video)

4 april 2018 - 17:10 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Jaarlijks worden in Marokko tientallen tonnen drugs in beslag genomen door de politie, de gendarmerie of de douane.

Het merendeel van deze drug is hasj en wordt in het noorden van het land onderschept, vanwaar smokkelaars het naar Spanje proberen te brengen.

De in beslag genomen drug wordt na het onderzoek van de politie systematisch vernietigd zoals deze reportage van Alyaoum24 aantoont.

Lees meer

Tetouan: 2 ton drugs in beslag genomen na hinderlaag

De douane en de politie hebben woensdag drugsmokkelaars op de weg tussen Tetouan en Chefchaouen in een hinderlaag gelokt.

Tanger Med: 100 kg hasj onderschept

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko werd woensdagavond 100 kilo hasj in beslag genomen.

Auto met ton drugs onderschept in Chefchaouen

De gendarmerie van Tetouan heeft vrijdag ruim één ton cannabis in beslag genomen in de provincie Chefchaouen.

Casablanca: 320 miljoen dirham aan drugs vernietigd

De autoriteiten in Casablanca hebben eerder deze week voor 320 miljoen dirham aan in beslag genomen drugs laten vernietigen.

Politie vindt 2 ton drugs na achtervolging in Chichaoua

Mooie vangst voor de douane en de Koninklijke Gendarmerie die in samenwerking bijna twee ton drugs in beslag hebben genomen in de regio van Chichaoua.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team