Zoeken

Vier ton hasj onderschept in El Jadida

22 februari 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Bijna vier ton hasj is dinsdag door de Koninklijk Gendarmerie in de regio van El Jadida onderschept.

Agenten verrasten de drugssmokkelaar rond 5 uur ’s ochtends op het Lahyalma strand. De drug was in een vrachtwagen en moest op het strand worden uitgeladen.

Persagentschap MAP vernam van de autoriteiten dat twee verdachten werden gearresteerd en dat naast de drugs ook beslag werd gelegd op twee motorboten, drie buitenboordmotor en een zandlader waarmee de smokkelaars via de duinen een weg wilden vrijmaken tot de boten.

De twee verdachten werden in hechtenis genomen. De politie heeft een onderzoek gestart naar de herkomst van de drug.

Lees meer

Tanger Med: 100 kg hasj onderschept

In de haven Tanger Med in het noorden van Marokko werd woensdagavond 100 kilo hasj in beslag genomen.

Marokko: leger onderschept 1,5 ton hasj

Militairen hebben zaterdag in Tanger een drugsmokkel naar Europa kunnen voorkomen. De smokkelaars werden met 1,5 ton hasj in een SUV betrapt.

Tanger Med: 32 kilo hasj onderschept

De havenautoriteiten in Tanger Med hebben maandagavond een lading van 32 kilo hasj onderschept.

Auto met ton drugs onderschept in Chefchaouen

De gendarmerie van Tetouan heeft vrijdag ruim één ton cannabis in beslag genomen in de provincie Chefchaouen.

Marokko: vier ton hasj onderschept in Tanger

De Marokkaanse autoriteiten hebben in de nacht van dinsdag op woensdag vier ton hasj onderschept in Tanger.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team