Zoeken

Vier ton hasj onderschept in El Jadida

22 februari 2018 - 16:40 - Marokko

Geschreven door Mehdi Khabbouj

Bijna vier ton hasj is dinsdag door de Koninklijk Gendarmerie in de regio van El Jadida onderschept.

Agenten verrasten de drugssmokkelaar rond 5 uur ’s ochtends op het Lahyalma strand. De drug was in een vrachtwagen en moest op het strand worden uitgeladen.

Persagentschap MAP vernam van de autoriteiten dat twee verdachten werden gearresteerd en dat naast de drugs ook beslag werd gelegd op twee motorboten, drie buitenboordmotor en een zandlader waarmee de smokkelaars via de duinen een weg wilden vrijmaken tot de boten.

De twee verdachten werden in hechtenis genomen. De politie heeft een onderzoek gestart naar de herkomst van de drug.

Lees meer

Marokko: wat gebeurt er met in beslag genomen drugs? (video)

Jaarlijks worden in Marokko tientallen tonnen drugs in beslag genomen door de politie, de gendarmerie of de douane.

Ruim half ton cocaïne onderschept in Marokkaanse haven

Agenten van de BCIJ hebben in de haven van Casablanca een lading van 546 kilo cocaïne afkomstig uit Zuid-Amerika onderschept.

Marokko: vier ton hasj onderschept in Tanger

De Marokkaanse autoriteiten hebben in de nacht van dinsdag op woensdag vier ton hasj onderschept in Tanger.

Bab Sebta: 20 kilo hasj onderschept

De douane en de politie hebben donderdagavond bij de grensovergang Bab Sebta 20 kilo hasj onderschept.

Vrachtwagen met 40 kilo drugs onderschept in Tanger Med

In de have Tanger Med zijn vrijdagavond twee mannen door de politie gearresteerd voor drugssmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team