Zoeken

Ruim 650 kilo drugs onderschept in Guerguerat

26 april 2018 - 14:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De douane en de politie hebben tijdens een gezamenlijke actie ruim 650 kilo drugs onderschept bij de grensovergang van Guerguerat, in het zuiden van Marokko.

Volgens een verklaring van de DGSN werd 653 ton drugs in een vrachtwagen van een Spaans vervoersbedrijf ontdekt.

Beide bestuurders van de vrachtwagen hebben de Mauritaanse nationaliteit. Ze werden gearresteerd en in bewaring gesteld.

Eerder deze week waren bij dezelfde grensovergang 120 drones, 150 GPS-systemen, spionagecamera’s en andere elektronische apparatuur met een totale waarde van 920.000 dirham in beslag genomen.

Lees meer

Bab Sebta: 31 kilo drugs in beslag genomen

In samenwerking met de politie heeft de Marokkaanse douane begin deze week bij de grensovergang van Bab Sebta ruim 30 kilo drugs onderschept.

Marokko: 11 ton drugs onderschept in het zuiden

Douaniers hebben in Guerguerate, in het zuiden van Marokko, een vrachtwagen met bijna 12 ton drugs onderschept.

Marokko: politie onderschept 450 kilo drugs en 250.000 dirham

De politie heeft zaterdagochtend tijdens twee antidrugsacties in Larache en Assilah meerdere mensen gearresteerd.

Marokko: vrachtwagen met 480 kg drugs onderschept

In de haven Tanger Med werd vrijdagavond een vrachtwagen met 480 kilo hasj onderschept.

Marokkaanse douane onderschept 28 kilo drugs in vrachtwagen

Agenten van de douane in de haven Tanger Med in het noorden van Marokko, hebben vrijdagochtend een lading van 28 kilo cannabis onderschept.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team