Zoeken

Marokko: bedorven voedsel voor het leger

- Marokko

Geschreven door Laila A.

Meerdere tonnen bedorven voedsel bestemd voor de Royal Armed Forces, zijn door de koninklijke gendarmerie bij de Mohammed V luchthaven in Casablanca in beslag genomen.

Het voedsel was bestemd voor een twintigtal kazernes van het Marokkaans leger. De leverancier veranderde de etiketten met de originele vervaldatum met een nog geldige datum. De gendarmerie ontdekte de fraude echter.

Meerdere mensen werden volgens Al Ahdath gearresteerd. Het voedsel zou in kazernes in de regio van Casablanca-Settat, in Marrakech, Benguerir, de Oriental en bij meerdere eenheden van de koninklijke marine worden geleverd.

Een onderzoek naar de fraude loopt nog. Meerdere verantwoordelijken worden van betrokkenheid bij de zaak verdacht. De leverancier werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen. Meerdere personeelsleden van zijn bedrijf werden gehoord en voorwaardelijk vrijgelaten tot het einde van het onderzoek.

Lees meer

Marokko: vervallen producten overspoelen markt voor Ramadan

Ondanks de strenge controles van de autoriteiten en voornamelijk van het ministerie van Binnenlandse zaken, blijven handelaars in Marokko van de komst van de maand Ramadan...

Marokko: 2 ton bedorven voedsel in beslag genomen

De Marokkaanse waren- en voedselautoriteit ONSSA heeft in het derde kwartaal van dit jaar 1,849 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

Marokko: bomaanslag op nippertje verijdeld

Een nieuwe terreurcel is dinsdagochtend door de veiligheidsdiensten opgerold in Marokko. Vier verdachten werden gearresteerd. De cel plande bomaanslagen in Marrakech.

Marokko: ton drugs in rook opgegaan in Ouarzazate

De Marokkaanse douane heeft in de regio van Ouarzazate ruim een ton drugs, alsook bedorven voedsel vernietigd.

Marokko: 830 ton bedorven voedsel vernietigd

Sinds het begin van het jaar werd ruim 830 ton bedorven voedsel in beslag genomen en vernietigd in Marokko.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team