Zoeken

Marokko: 2 ton bedorven voedsel in beslag genomen

16 oktober 2018 - 16:00 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De Marokkaanse waren- en voedselautoriteit ONSSA heeft in het derde kwartaal van dit jaar 1,849 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

In dezelfde periode werd 3 miljoen ton voedsel door agenten van de dienst gecontroleerd tijdens 15.500 inspectiebezoeken. Volgens Al Massae werden 390 dossiers aan de justitie toevertrouwd.

De ONSSA stelt tevens dat 1,95 miljoen ton ingevoerd voedsel werd gecontroleerd en 5909 toelatingscertificaten werden afgegeven. 1000 ton voedsel werd geweigerd omdat het niet aan de nationale regelgeving voldeed.

Vorig kwartaal was 1735 ton voedsel door de dienst in beslag genomen en 3277 ton voedsel bij de grenzen geweigerd.

Lees meer

Ramadan: 4,5 ton bedorven voedsel vernietigd in Tanger-Tetouan-Al Hoceima

In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima werd in de tien eerste dagen van de maand Ramadan ruim 4,5 ton bedorven voedsel in beslag genomen.

Marokko: 830 ton bedorven voedsel vernietigd

Sinds het begin van het jaar werd ruim 830 ton bedorven voedsel in beslag genomen en vernietigd in Marokko.

Tanger-Tetouan-Al Hoceima: 263 ton voedsel vernietigd

In de regio Tanger-Tetouan-Al Hoceima werd in de loop van vorig jaar 263 ton ongeschikt voedsel vernietigd.

Horloge van 330.000 dirham in beslag genomen in Tanger Med

Douaniers hebben deze week in de haven Tanger Med een groot aantal parfums, elektroniche apparatuur, een dure horloge en een luxewagen zonder geldige documenten in beslag genomen.

Marokko: 1735 ton voedsel in beslag genomen in tweede kwartaal 2018

De Marokkaanse warenautoriteit ONSSA heeft in het tweede kwartaal van 2018 ruim 1735 ton voedsel in beslag genomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team