5 februari 2024 - 07:00 - Sport
Tegenstrijdige berichten over de deelname van Marokko aan de Copa America 2024 in de Verenigde Staten, zijn de kop ingedrukt door een bron van de Marokkaanse voetbalbond (FRMF).
Een verantwoordelijke van de FRMF heeft duidelijk gemaakt dat, in tegenstelling tot wat in de media wordt beweerd, de FRMF geen officiële uitnodiging heeft ontvangen van de Zuid-Amerikaanse Voetbalconfederatie (CONMEBOL) voor deelname aan het prestigieuze toernooi.
Lees ook: Nieuwe wedstrijd voor Marokkaans elftal?
Dit maakt een einde aan de geruchten over de uitnodiging van Marokko voor de Copa America, die van 20 juni tot 16 juli 2024 wordt gehouden. De competitie, die in veertien verschillende stadions in de Verenigde Staten zal plaatsvinden, zal zestien teams uit Zuid-Amerika, Noord-Amerika en de CONCACAF samenbrengen.
Lees ook: Nieuwe kans voor Atlas Leeuwen na nederlaag op Afrika Cup
Het evenement heeft in het verleden niet-continentale landen zoals Qatar en Australië uitgenodigd voor de Copa America, die sinds de eerste editie in 1916 om de twee, drie of vier jaar wordt georganiseerd.
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
Marokkaanse journalist door hel op Cuba vanwege pro-Israëlische mening
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Woedende Conte bestormt veld en wil Ayoub El Kaabi te lijf gaan (video)
Hoe Zeeuwse Moussa de kapper van Cristiano Ronaldo werd
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug