Marokko maakt sprong op FIFA-ranglijst
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen en bondscoach Hervé Renard. Het Marokkaans elftal heeft een flinke sprong gemaakt op de FIFA-ranglijst voor februari.
27 november 2016 - 20:30 - Sport
Marokko is terug in de Afrikaanse top-10 in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. De Atlas Leeuwen staan deze maand op de 57e plaats wereldwijd.
Het Marokkaans elftal wint daarmee drie plaatsen. In Afrika is Marokko 10e. Senegal heeft deze maand het beste Afrikaans team, gevolgd door Ivoorkust en Tunesië.
Argentinië blijft op de eerste plaats, gevolgd door Brazilië en Duitsland. België is 5e en Nederland 22e.
Lees meer
Goed nieuws voor de Atlas Leeuwen en bondscoach Hervé Renard. Het Marokkaans elftal heeft een flinke sprong gemaakt op de FIFA-ranglijst voor februari.
Marokko presteerde sinds 2007 niet meer zo goed in de maandelijkse ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko heeft twee plaatsen verloren op de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
Het Marokkaans elftal blijft deze maand op dezelfde positie in de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA.
Marokko heeft in september vier plaats gewonnen in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Het koninkrijk is deze maand 56e.