Marokko wint plaats op FIFA-ranglijst
De Atlas Leeuwen blijven stijgen in de maandelijkse ranking van wereldvoetbalbond FIFA. In januari winnen de Leeuwen één plaats vergeleken met december.
23 november 2017 - 19:50 - Sport
Marokko presteerde sinds 2007 niet meer zo goed in de maandelijkse ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
Dankzij zijn knappe resultaten tijdens de kwalificaties voor het WK-2018 staat Marokko deze maand op de 40 plaats in de ranking.
Het Marokkaans elftal, dat zich eerder deze maand voor het WK plaatste, won acht plaatsen in de ranglijst van de maand november.
Marokko staat tevens in de Afrikaanse top vijf na Senegal (23e), Tunesië (27e), Egypte (31e) en Congo (36e).
Wereldwijd voert Duitsland nog steeds de ranking aan, gevolgd door Brazilië, Portugal, Argentinië en België.
Lees meer
De Atlas Leeuwen blijven stijgen in de maandelijkse ranking van wereldvoetbalbond FIFA. In januari winnen de Leeuwen één plaats vergeleken met december.
Marokko blijf op de 40e plaats in de nieuwe ranglijst van Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand december.
Een spectaculaire sprong vooruit voor het vrouwelijk elftal van Marokko. De Atlas Leeuwinnen hebben deze maand maar liefst 46 plaatsen in de nieuwe ranking van de FIFA gewonnen.
Na vorige maand drie plaatsen te hebben verloren, behoudt Marokko in de ranking van de wereldvoetbalbond FIFA voor maart dezelfde plaats.
Marokko heeft in september vier plaats gewonnen in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Het koninkrijk is deze maand 56e.