Marokko verliest twee plaatsen op FIFA-ranking
Marokko heeft twee plaatsen verloren op de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
- Sport
Marokko heeft in maart een plekje verloren op de ranglijst van de wereldvoetbalbond FIFA. Het Marokkaans elftal had vorige maand 9 plaatsen gewonnen.
Het koninkrijk is deze maand 49e wereldwijd volgens de op donderdag gepubliceerde ranglijst.
Op Afrikaans niveau doen Egypte (20), Senegal (28), Kameroen (32), Burkina Faso (36), Tunesië (37), Congo (38), Nigeria (41), Ghana (43) en Ivoorkust (47) het beter dan Marokko.
Vorige maand had Marokko maar liefst negen plaatsen gewonnen dankzij de goede prestatie van het elftal op de Afrika Cup 2017 in Gabon. Marokko werd toen in de kwartfinale door Egypte uitgeschakeld.
Lees meer
Marokko heeft twee plaatsen verloren op de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA.
De wereldvoetbalbond FIFA heeft zijn nieuwe ranglijst voor de maand mei gepubliceerd. Marokko blijft net zoals in april op de 53e plek.
Marokko heeft in september vier plaats gewonnen in de ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA. Het koninkrijk is deze maand 56e.
Het Marokkaans elftal heef acht plaatsen gewonnen in de nieuwe ranglijst van de Wereldvoetbalbond FIFA voor de maand oktober.
Ondanks de vroege uitschakeling van de Atlas Leeuwen in de 8e finale van de Afrika Cup 2019, heeft Marokko zes plaatsen gewonnen in de wereldranglijst van de FIFA voor de maand...